İşKur Uşak Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) İş İlanı – 50193İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Uşak Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Uşak SERAP KOPARAN nde Tam Süreli Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) olarak çalıştırılmak üzere en az Okur Yazar mezunu 1 personel alınacaktır.

SERAP KOPARAN bünyesinde KÖMÜR KAZANI YAKACAK KAZANCI ARANMAKTADIR, KALACAK YER VERİLECEKTİR. genel koşullarında çalışacak personelin Uşak Merkez bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Uşak Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 11 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Uşak Beden İşçisi (Temizlik) İş İlanı - 50189 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>