İllere Göre

İşKur Tuzla Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 33974

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur 3 aracılığıyla;

Tuzla LUNA KİMYEVİ MADDELER LTD. ŞTİ. firmasında Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu Pendik Ek Bina Tuzla Hizmet Merkezi personel alınacaktır.

LUNA KİMYEVİ MADDELER LTD. ŞTİ. bünyesinde BOYA ÜRETİMİNDE ÇALIŞACAK 25-45 YAŞ ARASINDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY ELEMANLAR ALINACAKTIR. İŞ ÇOK BASİT OLUP VASIFSIZ SORUMLULUK SAHİBİ KİŞLERDE İLANA BAŞVURABİLİR. SERVİS : ÇAYIROVA-TUZLA-PENDİK-KARTAL-MALTEPE E5 ÜZERİNDEN İMD: FUNDA FATMA KUTLU genel koşullarında çalışacak personelin Kartal ,Pendik ,Maltepe ,Tuzla ,Çayırova bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR 3ne son başvuru tarihi olan 03 Kasım 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam