İşKur Ostim Tır-Çekici Şoförü İş İlanı – 53525İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Ostim Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Ostim SİVER İNŞAAT MAKİNAİMLT.MONTAJ NAKL.ELEK.ELEKTR.SAN.LTD.ŞTİ nde Tam Süreli Tır-Çekici Şoförü olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 2 personel alınacaktır.

SİVER İNŞAAT MAKİNAİMLT.MONTAJ NAKL.ELEK.ELEKTR.SAN.LTD.ŞTİ bünyesinde Kıbrıs köyü’ndeki asfalt şantiyemizde çalıştırılmak üzere özellikle daha önce Scania marka tır kullanmış olan, tır şoförü alınacaktır. şartlar işverenle yüzyüze görüşülecektir. genel koşullarında çalışacak personelin Keçiören, Mamak bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Ostim Hizmet Merkezi ne son başvuru tarihi olan 15 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Ostim Ön Muhasebeci İş İlanı - 53312 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>