İşKur Nazilli Sekreter İş İlanı – 53948İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Nazilli Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Nazilli ÖZKAN ALKAN(ARÇELİK BEKO ALTUS YETKİLİ SERVİSİ) nde Tam Süreli Sekreter olarak çalıştırılmak üzere en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 2 personel alınacaktır.

ÖZKAN ALKAN(ARÇELİK BEKO ALTUS YETKİLİ SERVİSİ) bünyesinde Bulunamadı genel koşullarında çalışacak personelin Nazilli bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Nazilli Hizmet Merkezi ne son başvuru tarihi olan 14 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Nazilli Satış Danışmanı İş İlanı - 53597 başlıklı iş ilanında 2014 iş ilanları,Nazilli iş ilanları,Satış Danışmanı arayanlar,Satış Danışmanı iş ilanları,Nazilli civarında iş,işkur  Nazilli,işkur  Nazilli Hizmet Merkezi,işkur Nazilli iş ilanları, hakkında bilgiler verilmektedir.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>