İşKur Mersin İş Sağlığı Ve Güvenliği Teknikeri İş İlanı – 50305İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Mersin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Mersin DİA ALTYAPI YATIRIMLARI VE İNŞAAT A.Ş. nde Tam Süreli İş Sağlığı Ve Güvenliği Teknikeri olarak çalıştırılmak üzere en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 1 personel alınacaktır.

DİA ALTYAPI YATIRIMLARI VE İNŞAAT A.Ş. bünyesinde Bulunamadı genel koşullarında çalışacak personelin Anamur, Erdemli, Gülnar, Mersin Merkez, Mut, Silifke, Tarsus, Aydıncık/İçel, Bozyazı, Çamlıyayla, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Mezitli bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Mersin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Mersin Diğer Ustabaşı/postabaşı/formenler İş İlanı - 50303 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>