İşKur Mersin Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 54038İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Mersin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Mersin DÜZEY MERMER GRANİT İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. nde Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

DÜZEY MERMER GRANİT İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde MERMER ATÖLYESİNDE ÇALIŞACAK ELEMAN ALINACAKTIR. SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYANLARIN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR. İMD. CİMEN genel koşullarında çalışacak personelin Mersin Merkez, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Mezitli bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Mersin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 16 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Mersin Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu) İş İlanı - 50635 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>