İllere Göre

İşKur Mersin Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 48979

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Mersin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Mersin A Z TEKSTİL SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ firmasında Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 30 personel alınacaktır.

A Z TEKSTİL SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ bünyesinde Avrupadan Gelen İkinci El Giyisi Ve Kıyafetlerin Cinsine Göre Ayrıştırılmasında Çalışacak Bayan Eleman Aranmaktadır (İş Teri Serbest Bölgededir A-Z Tekstil ) İmd:Y.Şahinoğulları genel koşullarında çalışacak personelin Mersin Merkez ,Akdeniz ,Toroslar ,Yenişehir bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Mersin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne son başvuru tarihi olan 09 Ocak 2014‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam