İşKur Manisa Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 50182İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Manisa Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Manisa ENTESAN A Ş(9 NOLU İŞYERİ) nde Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 4 personel alınacaktır.

ENTESAN A Ş(9 NOLU İŞYERİ) bünyesinde *** PALET ÇAKMA, TEMİZLİK İŞLERİ VE MEYDANCILIK YAPACAK. ***GÖRÜŞME 20.10.2014 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14:00’DA TURGUTLU TİCARET ODASI’NDA YAPILACAKTIR. genel koşullarında çalışacak personelin Turgutlu bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Manisa Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Manisa Şoför-Yük Taşıma İş İlanı - 50135 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>