İllere Göre

İşKur Konya Çaycı İş İlanı – 50400

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Konya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Konya ASFORA GIDA İNŞ PET ÜRÜN TEKS KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ*** firmasında Tam Süreli Çaycı olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

ASFORA GIDA İNŞ PET ÜRÜN TEKS KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ*** bünyesinde Çalışma Yeri Adliye Civarıdır.Başvuru Yapacak Olanlar Adliye Civarında Oturmaları Tercih Sebebidir. genel koşullarında çalışacak personelin Karatay bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Konya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne son başvuru tarihi olan 10 Ocak 2014‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam