İşKur Konak Satış Danışmanı İş İlanı – 54450İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Konak Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Konak HMY DANIŞMANLIK SOSYAL HİZMETLER VE TEMİZLİK GIDA LOJİSTİK BİLGİSAYAR MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ MALZEME PAZARLAMA LTD.ŞTİ nde Tam Süreli Satış Danışmanı olarak çalıştırılmak üzere en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 1 personel alınacaktır.

HMY DANIŞMANLIK SOSYAL HİZMETLER VE TEMİZLİK GIDA LOJİSTİK BİLGİSAYAR MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ MALZEME PAZARLAMA LTD.ŞTİ bünyesinde Bulunamadı genel koşullarında çalışacak personelin Bulunamadı bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Konak Hizmet Merkezi ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Konak Beden İşçisi (Genel) İş İlanı - 51032 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>