İllere Göre

İşKur Konak Satış Danışmanı İş İlanı – 31271

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur 1 aracılığıyla;

Konak LUVİAN YAZILIM BİLG.DAN.REK.İNŞ.DIŞ TİC.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. firmasında Tam Süreli Satış Danışmanı olarak çalıştırılmak üzere en az Önlisans mezunu Konak Hizmet Merkezi personel alınacaktır.

LUVİAN YAZILIM BİLG.DAN.REK.İNŞ.DIŞ TİC.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde Bilgisayar-Yazılım alanında faaliyet gösteren firmada çalışmak üzere şirket içinde telefonda satış ve pazar analizi yapacak, internet,ofis programlarına hakim, analitik düşünceye sahip ,diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti olan hırslı ve yeni şeyler öğrenmeye hevesli, deneyim sahibi satış temsilcisi alınacaktır. İlgilenen adayların 25.10.2013 tarihinde saat 15:00’teKonak Hizmet Merkezinde olacak Toplu Görüşmeye gelmeleri gerekmektedir. (İlgili İş ve Meslek Danışmanı A.Yurdakul) genel koşullarında çalışacak personelin Aliağa ,Bayındır ,Bergama ,Bornova ,Çeşme ,Dikili ,Foça ,Karaburun ,Karşıyaka ,Kemalpaşa ,Kınık ,Kiraz ,Menemen ,Ödemiş ,Seferihisar ,Selçuk ,Tire ,Torbalı ,Urla ,Beydağ ,Buca ,Konak ,Menderes ,Balçova ,Çiğli ,Gaziemir ,Narlıdere ,Güzelbahçe ,Bayraklı ,Karabağlar ,İzmir/Merkez bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR 1ne son başvuru tarihi olan 01 Kasım 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam