İşKur Kars Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni-Ortaöğretim İş İlanı – 53750İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Kars Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Kars YARGI AKADEMİ (GÜLENBER BULUT) nde Tam Süreli Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni-Ortaöğretim olarak çalıştırılmak üzere en az Lisans mezunu 1 personel alınacaktır.

YARGI AKADEMİ (GÜLENBER BULUT) bünyesinde Bulunamadı genel koşullarında çalışacak personelin Arpaçay, Digor, Kağızman, Kars Merkez, Sarıkamış, Selim, Susuz, Akyaka bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Kars Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 15 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Kars Garson (Servis Elemanı) İş İlanı - 50974 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>