İşKur Gemlik Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 54463İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Gemlik Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Gemlik SALTÜRK GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ nde Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az Okur Yazar Olmayan mezunu 10 personel alınacaktır.

SALTÜRK GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ bünyesinde Yükleme,paketleme ve sevkiyat işçisi alınacaktır.Asgari Ücret + Fazla Mesai + 2 öğün yemek + Servis vardır. (128) genel koşullarında çalışacak personelin Gemlik bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Gemlik Hizmet Merkezi ne son başvuru tarihi olan 14 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Gemlik Ortacı/Ayakçı (Tekstil) İş İlanı - 53666 başlıklı iş ilanında 2014 iş ilanları,Gemlik iş ilanları,Ortacı/Ayakçı (Tekstil) arayanlar,Ortacı/Ayakçı (Tekstil) iş ilanları,Gemlik civarında iş,işkur  Gemlik,işkur  Gemlik Hizmet Merkezi,işkur Gemlik iş ilanları, hakkında bilgiler verilmektedir.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>