İllere Göre

İşKur Gemlik Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 40588

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Gemlik Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Gemlik GÜNGÖR ZEYTİN.GIDA İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firmasında Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az Okur Yazar mezunu 2 personel alınacaktır.

GÜNGÖR ZEYTİN.GIDA İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde ZEYTİN SEÇMEDE ÇALIŞACAK BAYAN VE DEPODA GÖREV ALACAK ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. genel koşullarında çalışacak personelin Gemlik ,Orhangazi bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Gemlik Hizmet Merkezine son başvuru tarihi olan 31 Aralık 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam