İllere Göre

İşKur Gaziantep Çaycı İş İlanı – 52953

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Gaziantep Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Gaziantep POYTEKS TEKSTİL SAN TİC LTD ŞTİ firmasında Tam Süreli Çaycı olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

POYTEKS TEKSTİL SAN TİC LTD ŞTİ bünyesinde Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Çay İşlerine Bakacak Bayan Eleman Alınacaktır. genel koşullarında çalışacak personelin Araban ,İslahiye ,Nizip ,Oğuzeli ,Yavuzeli ,Şahinbey ,Şehitkamil ,Karkamış ,Nurdağı ,Gaziantep/Merkez bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Gaziantep Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne son başvuru tarihi olan 15 Ocak 2014‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam