İşKur Denizli Çaycı İş İlanı – 50912İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Denizli Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Denizli DEBAK (DEVAL) DENİZLİ BAGALİT KALIP SAN. VE TİC.A.Ş. nde Tam Süreli Çaycı olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

DEBAK (DEVAL) DENİZLİ BAGALİT KALIP SAN. VE TİC.A.Ş. bünyesinde Bulunamadı genel koşullarında çalışacak personelin Acıpayam, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Denizli Merkez, Güney, Kale/Denizli, Sarayköy, Tavas, Babadağ, Bekilli, Honaz, Serinhisar, Pamukkale, Baklan, Beyağaç, Bozkurt/Denizli, Merkezefendi bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Denizli Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Denizli Mermer İşçisi İş İlanı - 50354 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>