İllere Göre

İşKur Çorlu Çaycı İş İlanı – 9185

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Çorlu Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Çorlu YENİYURT GERİ DÖNÜŞÜM ULUSLAR ARASI NAK.TUR.VE TİC.LTD.ŞTİ. firmasında Tam Süreli Çaycı olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

YENİYURT GERİ DÖNÜŞÜM ULUSLAR ARASI NAK.TUR.VE TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde ÇAY DAĞITIMI VE OFİS TEMİZLİĞİNE BAKACAK 25-40 YAŞLARI ARASI BAYAN ÇAYCI ALINACAKTIR……ÇALIŞMA SAATİ 08:00-18:00 ,CUMARTESİ ÇALIŞMA OLUP PAZAR TATİLDİR……MAAŞ ASGARİ ÜCRET OLUP TECRÜBEYE GÖRE DEĞİŞECEKTİR…..SERVİS:ÇORLU İÇİ ,SAĞLIK MAH… genel koşullarında çalışacak personelin Çorlu bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Çorlu Hizmet Merkezine son başvuru tarihi olan 02 Ekim 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam