İllere Göre

İşKur Çorlu Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 36640

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Çorlu Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Çorlu ATATEKS TEKSTİL İŞLETMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş. firmasında Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 4 personel alınacaktır.

ATATEKS TEKSTİL İŞLETMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş. bünyesinde firmamızda meydancı yada ambalajcı olarak çalışabilecek engelli personeller aranmaktadır. ayakta durma ve zihinsel engeli olmayan kişiler tercih sebebidir. Çalışma saatleri: 08:30-18:00 cumartesi 13:00 Maaş: asgari ücrettir. Servisler: Sağlık Mah., Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ merkez, Silivri, Marmaraerğlisi, Yeniciftlik, Gümüşyaka, Seymen genel koşullarında çalışacak personelin Çerkezköy ,Çorlu ,Silivri ,Tekirdağ Merkez ,Marmaraereğlisi bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Çorlu Hizmet Merkezine son başvuru tarihi olan 07 Kasım 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam