İşKur Çerkezköy Forklift Operatörü İş İlanı – 54011İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Çerkezköy Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Çerkezköy EMPA KİMYA SANAYİ VE TİC. A.Ş. nde Tam Süreli Forklift Operatörü olarak çalıştırılmak üzere en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 1 personel alınacaktır.

EMPA KİMYA SANAYİ VE TİC. A.Ş. bünyesinde FİRMAMIZDA DEPOLAR ARASI MALZEME TRANSFERİ YAPABİLECEK VE BİLGİSAYARA KAYIT İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK,FORKLİFT EHLİYETİ OLAN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, EN AZ LİSE MEZUNU BAY ELEMAN ALINACAKTIR.ÇERKEZKÖY VE KAPAKLI’YA SERVİS VARDIR. genel koşullarında çalışacak personelin Çerkezköy, Kapaklı bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Çerkezköy Hizmet Merkezi ne son başvuru tarihi olan 14 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Çerkezköy Beden İşçisi (Genel) İş İlanı - 50747 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>