İllere Göre

İşKur Bandırma Kimyager İş İlanı – 37664

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Bandırma Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Bandırma MKS DEVO KİMYAEVİ MADDELER SANAYİ TİCARET A.Ş. firmasında Tam Süreli Kimyager olarak çalıştırılmak üzere en az Lisans mezunu 1 personel alınacaktır.

MKS DEVO KİMYAEVİ MADDELER SANAYİ TİCARET A.Ş. bünyesinde *** MKS DEVO DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE *** ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ *** ERKEK *** KİMYAGER *** ARANMAKTADIR *** İRTİBAT: MELTEM ÇÜREN 0533 6081360 İŞKUR İRTİBAT: ÜMİT ÖZTÜRK *** genel koşullarında çalışacak personelin Ayvalık ,Balıkesir Merkez ,Balya ,Bandırma ,Bigadiç ,Burhaniye ,Dursunbey ,Edremit/Balıkesir ,Erdek ,Gönen/Balıkesir ,Havran ,İvrindi ,Kepsut ,Manyas ,Savaştepe ,Sındırgı ,Susurluk ,Marmara ,Gömeç bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Bandırma Hizmet Merkezine son başvuru tarihi olan 08 Kasım 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam