İşKur Balıkesir Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 50956İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Balıkesir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Balıkesir TAB GIDA SAN.TİC.A.Ş.(ASIL) nde Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 2 personel alınacaktır.

TAB GIDA SAN.TİC.A.Ş.(ASIL) bünyesinde BURGER KING BÜNYESİNDE ENGELLİ STATÜDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; 18-37 YAŞLARI ARASINDA BAY VEYA BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. GÖRÜŞME 21 EKİM 2014 TARİHİ SALI GÜNÜ SAAT 14:00 DA BALIKESİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPILACAKTIR. (FU) genel koşullarında çalışacak personelin Balıkesir Merkez, Altıeylül, Karesi bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Balıkesir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Balıkesir Pazarlamacı İş İlanı - 50456 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>