İllere Göre

İşKur Balıkesir Beden İşçisi (Genel) İş İlanı – 26975

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Balıkesir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Balıkesir SERAY AYAKKABI TERLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firmasında Tam Süreli Beden İşçisi (Genel) olarak çalıştırılmak üzere en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 15 personel alınacaktır.

SERAY AYAKKABI TERLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde FİRMAMIZ BÜNYESİNDE AYAKKABI VE TERLİK İMALATINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 18-30 YAŞLARI ARASINDA EN AZ LİSE MEZUNU BAY VEYA BAYAN BEDEN İŞÇİLERİ ALINACAKTIR. SERVİS VE YEMEK VARDIR. B.G. genel koşullarında çalışacak personelin Balıkesir Merkez bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Balıkesir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne son başvuru tarihi olan 31 Ekim 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam