İşKur Bahçelievler Makine Montaj İşçisi İş İlanı – 50126İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Bahçelievler Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Bahçelievler ÇELİK KUYUMCULUK KALIP MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ nde Tam Süreli Makine Montaj İşçisi olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

ÇELİK KUYUMCULUK KALIP MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ bünyesinde üretim yaptığımız kuyumculuk sektörüne ait makinelerin montajında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere makine montaj elemanı alınacaktır. genel koşullarında çalışacak personelin Küçükçekmece, Başakşehir bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Bahçelievler Hizmet Merkezi ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>