İllere Göre

İşKur Altındağ Satış Danışmanı İş İlanı – 52381

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Altındağ Hizmet Merkezi aracılığıyla;

Altındağ İNTERSPORT ATLETİK MAĞZ.VE DIŞ TİC.A.Ş. firmasında Tam Süreli Satış Danışmanı olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

İNTERSPORT ATLETİK MAĞZ.VE DIŞ TİC.A.Ş. bünyesinde Firmaya Satış Danışmanı Veya Kasiyerlik Yapacak Bir Adet Engelli Alınacaktır. Aü+Yemek+Yol Parası Verilecektir genel koşullarında çalışacak personelin Altındağ ,Ayaş ,Bala ,Beypazarı ,Çamlıdere ,Çankaya ,Çubuk ,Elmadağ ,Güdül ,Haymana ,Kalecik ,Kızılcahamam ,Nallıhan ,Polatlı ,Şereflikoçhisar ,Yenimahalle ,Gölbaşı/Ankara ,Keçiören ,Mamak ,Sincan ,Kazan ,Akyurt ,Etimesgut ,Evren ,Pursaklar ,Ankara/Merkez bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Altındağ Hizmet Merkezine son başvuru tarihi olan 14 Ocak 2014‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam