İllere Göre

İşKur Afyonkarahisar Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) İş İlanı – 27976

İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur 1 aracılığıyla;

Afyonkarahisar SAYIN PREFABRİK İNŞAAT firmasında Tam Süreli Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu Afyonkarahisar Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü personel alınacaktır.

SAYIN PREFABRİK İNŞAAT bünyesinde KALORİFER KAZANI ATEŞÇİSİ ARANMAKTADIR. (T.T) genel koşullarında çalışacak personelin Afyonkarahisar Merkez ,Bolvadin ,Çay ,Dazkırı ,Dinar ,Emirdağ ,İhsaniye ,Sandıklı ,Sinanpaşa ,Sultandağı ,Şuhut ,Başmakçı ,Bayat/Afyon ,İscehisar ,Çobanlar ,Evciler ,Hocalar ,Kızılören bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR 1ne son başvuru tarihi olan 23 Ekim 2013‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

İş İlanı Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklam