İşKur Adana Çaycı İş İlanı – 50161İşgücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda; iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetini etkin bir şekilde sunmak, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik aktif programlar yoluyla istihdamı kolaylaştırmak, korumak, geliştirmek, çeşitlendirmek ve işini kaybedenlere geçici bir süre gelir desteği sağlamak misyonu ile hizmet vermekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur Adana Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla;

Adana ADANUS MAĞAZACILIK HALI MOB TEKS SAN TİC LTD ŞTİ nde Tam Süreli Çaycı olarak çalıştırılmak üzere en az İlköğretim mezunu 1 personel alınacaktır.

ADANUS MAĞAZACILIK HALI MOB TEKS SAN TİC LTD ŞTİ bünyesinde ACİL TURGUT ÖZAL BULVARI ÜZERİNDE Kİ ADANUS MOBİLYAYA BAYAN ÇAYCI ALINACAKTIR. ÇALIŞACAK KİŞİ OFİS VE MAĞAZA GENEL TEMİZLİĞİNDEN DE SORUMLU OLACAKTIR. ASGARİ ÜCRET+YEMEK MEVCUT OLUP ULAŞIM SORUNU OLMAYANLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR..(Ö.YILMAZ) genel koşullarında çalışacak personelin Seyhan, Çukurova, Adana /Merkez bölgesinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda açıklaması yapılan iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuz için İŞKUR Adana Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne son başvuru tarihi olan 13 Ekim 2014 ‘e kadar müracaat etmeyi unutmayınız.

Bu iş ilanının size uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki benzer iş ilanlarına göz atabilir, sayfanın üst kısmında bulunan Gelişmiş Arama’yı kullanarak diğer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. İkamet etmekte olduğunuz yer civarındaki diğer iş ilanlarını incelemek için lütfen Kategoriler sekmesinden ilgili yeri seçiniz.

 

Bir önceki iş ilanı olan İşKur Adana Bekçi İş İlanı - 50122 başlıklı iş ilanını da okumanızı öneririz.

İş İlanı Arama Terimleri::

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>